Cennik

WYBIERZ USŁUGĘ NAJLEPSZĄ DLA SWOICH POTRZEB

Badanie neuropsychologiczne
PLN180
STACJONARNIE/ONLINE
1 wizyta
Zamawiam
Ocena neuropsychologiczna
PLN100
CENA USTALANA INDYWIDUALNIE
Przygotowana pisemnie na podstawie wyników badań.
Zamawiam
Test Matryc Ravena
PLN120
STACJONARNIE/ONLINE
Otrzymasz wystandaryzowaną ocenę inteligencji ogólnej
Zamawiam
Kwestionariusz NEO-FFI
PLN150
ONLINE
Otrzymasz wystandaryzowaną diagnozę cech osobowości
Zamawiam

 

Neurorehabilitacja
PLN130
STACJONARNIE/ONLINE WIZYTA POJEDYNCZA
Otrzymasz 1 h neurorehabilitacji i materiały do ćwiczeń
Zamawiam
Neurorehabilitacja
PLN580
STACJONARNIE/ONLINE PROGRAM STANDARD
Otrzymasz 6 sesji neurorehabilitacji po 1 h i materiały do ćwiczeń
Zamawiam
Neurorehabilitacja
PLN1075
STACJONARNIE/ONLINE PROGRAM PLUS
Otrzymasz 12 sesji neurorehabilitacji po 1 h i materiały do ćwiczeń
Zamawiam
Neurorehabilitacja
PLN1485
STACJONARNIE/ONLINE PROGRAM PREMIUM
Otrzymasz 18 sesji neurorehabilitacji po 1 h i materiały do ćwiczeń
Zamawiam

 

UWAGA! ZASADY ODWOŁYWANIA WIZYT: Uczestnik badania neuropsychologicznego bądź neurorehabilitacji (terapii neuropsychologicznej) może odwołać wizytę bez ponoszenia kosztów, jeżeli skutecznie powiadomi specjalistę, minimum 24 godziny wcześniej. “Skutecznie” oznacza, że odwołujący sesję otrzyma od specjalisty mailowe bądź telefoniczne potwierdzenie przyjęcia odwołania wizyty w danym dniu. W przypadku, gdy uczestnik badania bądź terapii nie powiadomi skutecznie specjalisty o fakcie nieobecności z wyprzedzeniem minimum 24 godzin, zasadą jest opłacenie opuszczonej wizyty. Zasady te dotyczą wizyt (badanie bądź neurorehabilitacja) realizowanych zarówno stacjonarnie, jak i online. 

UWAGA! ZASADY REALIZACJI NEUROREHABILITACJI: Nowy uczestnik w sytuacji podjęcia neurorehabilitacji (terapii neuropsychologicznej) w ramach danego pakietu (STANDARD, PLUS bądź PREMIUM) zobowiązany jest do uczestnictwa w terapii nie rzadziej niż 1 raz na tydzień. W przypadku programu STANDARD uczestnik zobowiązany jest zrealizować sesje w czasie 2 miesięcy, programu PLUS w czasie 3 miesięcy, a programu PREMIUM – 4 miesięcy. Sesje odwołane prawidłowo, czyli z wyprzedzeniem 24 godzin, jeśli nie zostaną odrobione w odpowiednim, ustalonym ze specjalistą, przeciągu czasu dla danego programu neurorehabilitacji, przepadają i nie ma możliwości zwrotu poniesionych przez uczestnika kosztów. Zasady te dotyczą usług realizowanych zarówno stacjonarnie, jak i online.

COVID 19 & Poradnia Neuropsychologiczna

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa informujemy o konieczności zakładania maseczek podczas wizyty w Poradni.

Stanowisko, w którym odbywa się wizyta neuropsychologiczna jest każdorazowo dezynfekowane. Osoba przeprowadzająca badanie zmienia maseczkę po każdej odbytej wizycie. Przed rozpoczęciem wizyty osoba badana proszona jest o dezynfekcję rąk. 

Aby zminimalizować ryzyko zakażenia, zachęcamy do umawiania wizyt on-line.