ul. Wspólna 61 lok. 104, Warszawa CENTRUM, REJESTRACJA WIZYT W GODZ. 16-20

Cennik

WYBIERZ USŁUGĘ NAJLEPSZĄ DLA SWOICH POTRZEB

Badanie neuropsychologiczne
PLN230
STACJONARNIE/ONLINE
1 wizyta
Zamawiam
Ocena neuropsychologiczna
PLN100
NA POTRZEBY INSTYTUCJI
Przygotowana dla ZUS-u, Ubezpieczycieli, Szkół
Zamawiam
Test Matryc Ravena
PLN150
ONLINE
Otrzymasz wystandaryzowaną ocenę inteligencji ogólnej
Zamawiam
Kwestionariusz NEO-FFI
PLN180
ONLINE
Otrzymasz wystandaryzowaną diagnozę cech osobowości
Zamawiam

 

Kwestionariusz NEO-PI-R
PLN390
ONLINE
Otrzymasz wystandaryzowaną, szczegółową analizę cech osobowości
Zamawiam
Neurorehabilitacja / Konsultacja
PLN130
STACJONARNIE/ONLINE WIZYTA POJEDYNCZA
Otrzymasz 1 h neurorehabilitacji i materiały do ćwiczeń
Zamawiam
Neurorehabilitacja
PLN580
STACJONARNIE/ONLINE PROGRAM STANDARD
Otrzymasz 5 sesji neurorehabilitacji po 1 h i materiały do ćwiczeń
Zamawiam
Neurorehabilitacja
PLN1060
STACJONARNIE/ONLINE PROGRAM PLUS
Otrzymasz 10 sesji neurorehabilitacji po 1 h i materiały do ćwiczeń
Zamawiam

 

UWAGA! ZASADY ODWOŁYWANIA WIZYT: Uczestnik badania neuropsychologicznego bądź neurorehabilitacji (terapii neuropsychologicznej) może odwołać wizytę bez ponoszenia kosztów, jeżeli skutecznie powiadomi specjalistę, minimum 24 godziny wcześniej. “Skutecznie” oznacza, że odwołujący sesję otrzyma od specjalisty mailowe bądź telefoniczne potwierdzenie przyjęcia odwołania wizyty w danym dniu. W przypadku, gdy uczestnik badania bądź terapii nie powiadomi skutecznie specjalisty o fakcie nieobecności z wyprzedzeniem minimum 24 godzin, zasadą jest opłacenie opuszczonej wizyty. Zasady te dotyczą wizyt (badanie bądź neurorehabilitacja) realizowanych zarówno stacjonarnie, jak i online. 

UWAGA! ZASADY REALIZACJI NEUROREHABILITACJI: Nowy uczestnik w sytuacji podjęcia neurorehabilitacji (terapii neuropsychologicznej) w ramach danego pakietu (STANDARD bądź PLUS) zobowiązany jest do uczestnictwa w terapii nie rzadziej niż 1 raz na tydzień. W przypadku programu STANDARD uczestnik zobowiązany jest zrealizować sesje w czasie 2 miesięcy, a programu PLUS w czasie 3 miesięcy. Sesje odwołane prawidłowo, czyli z wyprzedzeniem 24 godzin, jeśli nie zostaną odrobione w odpowiednim, ustalonym ze specjalistą, przeciągu czasu dla danego programu neurorehabilitacji, przepadają i nie ma możliwości zwrotu poniesionych przez uczestnika kosztów. Zasady te dotyczą usług realizowanych zarówno stacjonarnie, jak i online.

UWAGA! ZASADY REALIZACJI WIZYTY ONLINE: Warunkiem rezerwacji terminu wizyty online i jej realizacji w umówionym dniu jest dokonanie opłaty za usługę  w przeciągu 24 h od daty mailowego bądź telefonicznego umówienia spotkania i przesłanie potwierdzenia dokonania przelewu na adres: kontakt@neuropsycholog.waw.pl