Opinia o stanie zdrowia

SPECJALISTYCZNA OPINIA O STANIE ZDROWIA

W Poradni Neuropsychologicznej, na podstawie wyników z badania neuropsychologicznego, wydawana jest opinia specjalistyczna o stanie zdrowia.

Badanie neuropsychologiczne w opiniowaniu specjalistycznym pozwala uzyskać informację, w jakich obszarach osoba doznała szkody na skutek wypadku, napaści, choroby, i jak to może utrudniać jej codzienne funkcjonowanie.

Na podstawie wyników z badania neuropsychologicznego można także sformułować zalecenia terapeutyczne i wnioski co do rokowania osoby w różnych sferach jej życia.

Wydawana w Poradni neuropsychologicznej opinia specjalistyczna może być przedstawiona w Sądzie (równolegle z opinią biegłego), ZUS-ie, szkole, zakładzie pracy. Nie jest to opinia biegłego sądowego, gdyż biegły powoływany jest przez Sąd.

Przebieg badania w opiniowaniu specjalistycznym  

Do wydania opinii konieczne są minimalnie dwa spotkania z neuropsychologiem. Pierwsze może być w formie konsultacji telefonicznej, drugie to badanie neuropsychologiczne. Podczas badania osoba wykonuje testy neuropsychologiczne. W niektórych przypadkach, gdy wyniki są niejednoznaczne, przeprowadza się trzecie badanie. 

Specjalistyczna opinia jest dostępna do tygodnia od daty ostatniego badania.

Umów opiniowanie w formie wizyty online.

Jeśli chcesz zamówić specjalistyczną opinię o stanie zdrowia, wyślij zgłoszenie.

W treści zgłoszenia wpisz: OPINIA. W treści napisz, czy umawiasz opiniowanie dla siebie czy osoby bliskiej (dziecko, partner, rodzic).

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.