Bezpłatna pomoc neuropsychologiczna

BEZPŁATNA POMOC NEUROPSYCHOLOGICZNA

Osoby ciężko chore, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy neuropsychologicznej.

Bezpłatna pomoc neuropsychologiczna polega na wykonaniu podstawowych testów neuropsychologicznych niezbędnych do udzielenia wskazówek osobie chorej bądź jej opiekunom z zakresu rehabilitacji neuropsychologicznej.

Bezpłatna pomoc neuropsychologiczna odbywa się w formie online bądź telefonicznie. Dedykowana jest szczególnie dla osób po udarach mózgu lub urazach czaszkowo-mózgowych.

Jeśli szukasz pomocy neuropsychologicznej i znajdujesz się w trudnej sytuacji materialnej, wyślij zgłoszenie. Do zgłoszenia niezbędne jest dołączenie dokumentów poświadczających trudną sytuację materialną (np. wniosek pracownika socjalnego, opiekuna z rodziny zastępczej, pracownika hospicjum, orzeczenie z ZUS-u o niepełnosprawności i niemożności podjęcia w związki z tym pracy zawodowej).

W temacie zgłoszenia wpisz: BEZPŁATNA POMOC. W treści napisz, czy umawiasz bezpłatną pomoc dla siebie czy osoby bliskiej (dziecko, partner, rodzic).

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.